Za 28 dní zhubnete 14 kg – efekt potvrzený nezávislými lékařskými testy


Dobrý den,

Jmenuji se prof. Bruno Matěják a jsem vědec, odborník na molekulární biologii. Na této stránce vám chci představit největší úspěch svého života, za který jsem obdržel už několik prestižních ocenění. Vyvinul jsem přirozenou kúru, díky níž každý může zhubnout až 14 kg za 28 dní – automaticky, bez diety a bez námahy.

Proto, pokud chcete BEZ změny životního stylu:

Můžete to všechno získat bez návštěvy odborníka na výživu, tréninků, hladovění, odříkání a frustrace. A současně ušetřit desetitisíce korun. Proto si určitě přečtěte, co vám chci říct.

Nezáleží na tom, kolik je vám let, jaké léky užíváte a jak dlouho máte nadváhu. Bez ohledu na to, zda je vaše nadváha dědičná nebo ji máte z těhotenství nebo kvůli lékům. Nezáleží na tom, jestli máte jen o několik kilogramů více nebo trpíte morbidní obezitou. Dokonce i jestli stovky pokusů o zhubnutí neměly výsledky a vedly jen k dalším zklamáním... Vězte, že s tím už je konec. Díky mé metodě můžete za 28 dní nenávratně zhubnout až o 14 kg a konečně získáte atraktivní, štíhlou postavu. Žádné úsilí, žádná dieta a žádná odříkání.

Toto jsou důvody, proč je moje metoda dokonalou alternativou pro ty, kteří chtějí zhubnout:

Vypracoval jsem přírodní metodu, která likviduje příčiny nadváhy a automaticky spaluje tuk

Díky ní se jednou provždy zbavíte nadváhy, získáte svou vysněnou postavu a ochráníte své zdraví... Zapomenete na nepřirozeně velké velikosti oblečení, bolesti kolen při stoupání po schodech, zadýchávání se po několika krocích a tělo zalité potem při sebemenší námaze. A také na stud, frustraci a žárlivost, které tak často musíte překonat.

Díky mé metodě budete již za 28 dní mít o 14 kg méně. Vejdete se do každého oblečení a vaše postava bude ohromovat! Konečně budete hrdě ukazovat tělo na pláži, u bazénu nebo před partnerem v ložnici... To vše díky tomu, že se mi podařilo vyvinout 2fázovou recepturu, která ničí příčiny nadváhy a automaticky spaluje tuk 24 hodin denně. Jak jsem to udělal?

Chtěl jsem vysvobodit svou ženu od komplexů

Podle nejnovějších výzkumů má každá třetí osoba v Česku nadváhu. To je obrovský problém zejména pro ženy. Hezké tělo dodává sebedůvěru a přináší nám pocit přitažlivosti – je to naprosto přirozená a správná potřeba každého člověka. Co je horší, obezita představuje vážná zdravotní rizika. Nadváha způsobuje ne „pouze” zvýšené (zhruba o 350 %) riziko mozkové mrtvice, aterosklerózy, diabetu, výronu, infarktu nebo těžké kloubní degenerace. Je to také příčina problémů, které obrovsky ztěžují každodenní život – například vbočeného palce, ekzému nebo vyrážky a alergie. Bohužel, problémy s nadváhou se dotkly také mé ženy Anety...

Před naší svatbou to byla pohledná, krásná žena. Nepočítala kalorie – jedla to, co chtěla, a netloustla. Nicméně jak roky plynuly, po narození dvou dětí, začala přibírat. Faldy na břiše a mohutné boky a stehna se pro ni staly zdrojem velkých komplexů. I když jsem ji miloval takovou, jaká byla, taky jsem si všiml, že to s ní není nejlepší. Jak fyzicky, tak psychicky.

Aneta se styděla za svoje tělo, nemohla se vyrovnat se svým vzhledem. Byla kvůli tomu pořád podrážděná. Měl jsem úplně strach na ni začít mluvit. Jednoho dne se vrátila domů celá hysterická. „Roztrhly se na mně šaty. Jsem odporná tlustá velryba!” vykřikla a zavzlykala. Zabouchla dveře a zamkla se do ložnice. A tak začal vypadat náš každodenní život.

To ohrožovalo její život!

To nejhorší však mělo ještě přijít. Aneta začala mít zdravotní problémy. Její klouby přestávaly poslouchat. Nedokázala vyjít do druhého patra, protože jí bolela kolena a nemohla chytit dech. Proto šla k doktorovi a on neměl slitování. Velmi upřímně jí pouze řekl: „Pokud nezhubnete a nesnížíte si hladinu cholesterolu, pak se nedožijete důchodu.” Proto začala hubnout, nebo spíše... hladovět. Bohužel žádná dieta nepřinášela účinek. Jen co shodila několik kilogramů, ztloustla kvůli zpomalenému metabolizmu ještě více. Byla stále více frustrovaná. Nejen že byla znechucená svým tělem, ale ještě ztrácela zdraví.

Jak jsem vynalezl „protilátku na nadváhu”?

Musel jsem pomoct ženě nějak znovu získat štíhlé tělo a s ním dobrý stav mysli, a především zdraví. Chtěl jsem, aby se zbavila své posedlosti vzhledem a znovu byla šťastná. Pomyslel jsem si: „Chlape, jsi přece vědec! Biologii a chemii máš v malíku. Vyvinul jsi už spoustu prostředků na různé nemoci. Vymysli něco sám na nadváhu!” A tehdy jsem začal výzkum...

Více než rok jsem prováděl intenzivní laboratorní testy. Testoval jsem na mé ženě různé kombinace účinných látek. Zdůrazním pouze, že všechny byly 100% přírodní a bezpečné pro organizmus. Vědecké znalosti, tvrdá práce a trocha štěstí rychle přinesly výsledky – vyvinul jsem unikátní, 2fázovou recepturu na hubnutí. Nazval jsem ji Fitospray. Ihned jsem ji přihlásil do rozsáhlého výzkumu. Její 98% účinnost potvrdila největší výzkumná centra v Evropě a USA! Ještě během testů moje receptura přirozeně pomohla dobrovolníkům zhubnout průměrně o 14 kg za 1 měsíc.

Moje žena se prakticky ihned po použití mé 2fázové receptury na hubnutí cítila lépe. Byla ráda, že neměla žádné návaly hladu, že jí už netrápí neochvějná touha po nezdravém jídle nebo po něčem sladkém. A to byl teprve začátek. Po prvním týdnu zhubla celých 5 kg. Čišela z ní energie. „Bruno, cítím, jakoby se ze mě tuk uvolňoval” – vykřikla celá rudá radostí, když si oblékla kalhoty, do kterých se nevešla už čtyři roky!

Zhubla bez diety 26 kg za 2 měsíce

Nevěřili jsme vlastním očím, jak každý den váha ukazovala méně kilogramů a obvod pasu, boků a stehen mé ženy se zmenšoval. Celulitida, kterou tak nenáviděla, zmizela. Po dvou měsících moje manželka celá radostná pištěla: „Bruno, zkusila jsem si svatební šaty a dokonale mi padly! Získala jsem postavu, jako jsem měla před svatbou! Vynalezl jsi protilátku na nadváhu! Kolika lidem to pomůže! Tak moc ti děkuji.”

Aneta, díky mé 2fázové receptuře na hubnutí, zhubla 26 kg za 2 měsíce. Hubla automaticky, bez kruté diety, bez cvičení. Vyčistila si organizmus a srší z ní energie – běhá po schodech rychleji než naše dcera – nic ji nebolí a zbavila se vbočeného palce! Ale to není všechno. Během návštěvy lékaře jí lékař chválil výsledky. Cholesterol se normalizoval a už se nebojíme aterosklerózy, infarktu nebo mrtvice!

Tak velký váhový úbytek bez ohrožení zdraví byl dosud nedosažitelný. Dnes, s pomocí mé 2fázové receptury na hubnutí, můžete zhubnout nejen rychle, ale i bezpečně, a vyhnout se jojo efektu.

Moje žena získala zpět postavu, jakou měla před svatbou a spolu s ní energii a radost ze života.

Dovolte mi, abych vám v krátkosti vyjasnil, proč je moje receptura na hubnutí tak účinná. Její působení je 2fázové:

Fáze I – Očištění organizmu

Nikdy nezhubnete ani 1 kg, pokud si neočistíte organizmus. I kdybyste hladověla a mučila cvičením, váha se nehne, protože ve vašich střevech zůstává až 15 kg hnijících usazenin a v krevním oběhu cirkulují jedovaté toxiny. To ty brzdí metabolizmus a blokují spalování tuků, ačkoli si možná neuvědomujete jejich existenci. Není před nimi útěku. Vdechujete je se vzduchem, pijete s vodou a přijímáte v jídle – i s ovocem a zeleninou.

Moje receptura účinně čistí organizmus od usazenin a toxinů. Přepíná tělo do zcela jiného režimu fungování – eliminace toxinů, ale také rychlejšího spalování tukové tkáně a získávání 15krát více energie z potravy. To proto je možné zcela eliminovat návaly hladu, radikálně snížit chuť k jídlu a zastavit jojo efekt. Díky tomu již po několika dnech používání mé metody můžete vstoupit do fáze automatického spalování tuku.

Fáze II – Automatické spalování tuku

Do receptury jsem zahrnul přírodní látky, které doslova rozbíjejí tukové buňky. Nemusíte chodit do posilovny, běhat nebo cvičit. Pokud chcete mít svaly, tak samozřejmě můžete. Nicméně pokud se chcete pouze zbavit tuku z břicha, stehen a hýždí a zbavit se celulitidy, stačí použít mou 2fázovou recepturu na hubnutí.

Již po několika dnech začnete automaticky spalovat tuk 24 hodin denně, i během spánku. A co víc, trvale zablokujete jojo efekt. Můžete si být jisti, že se zbavíte nenáviděného tuku nenávratně. Díky této metodě zastavíte ukládání tukové tkáně na molekulární úrovni a radikálně zvýšíte její spalování.

Proč byla moje 2fázová receptura na hubnutí nazvána „zázračnou protilátkou na nadváhu”?

MÁ VÍCE NEŽ 98% ÚČINNOST

PŘED

Metabolizmus zablokovaný kvůli usazeninám a toxinům

PO

Očištěný organizmus – metabolizmus na nejvyšší obrátky


Až dosud se zdálo, že efektivní hubnutí je naprosto nemožné. Dnes, s pomocí mé 2fázové receptury na hubnutí, můžete nejen zastavit, ale i úplně zvrátit proces přibírání. To potvrzuje případ mé ženy a 14 tisíc osob, které již díky mé 2fázové receptuře na hubnutí získaly štíhlou postavu. Navíc byla její efektivita byla prokázána bez jakýchkoliv pochybností americkým výzkumným centrem v Chicagu. Jedná se o celosvětový objev, který získal uznání a obdiv vynikajících specialistů na výživu a hubnutí.

JE 100% BEZPEČNÁ A DĚTINSKY JEDNODUCHÁ V POUŽÍVÁNÍ

Přírodní ingredience dělají zázraky – stačí, že věda vyvine jejich dokonalou kompozici! To je heslo, které mě inspirovalo při vývoji 2fázové receptury na hubnutí. Kúra obsahuje pouze přírodní, bezpečné a superúčinné látky . Ty jsem zpracoval ve forme spreji, aby každý mohl snadno provádět kúru individuálně doma. Stačí vypít porci chutného nápoje a pozorovat, jak se každý den tuk doslova uvolňuje z břicha, stehen a hýždí a odhaluje přitom vysněnou, štíhlou postavu.

Na všechny vaše přátele, známé a rodinu udělá vaše metamorfóza dojem. Nebudou moct uvěřit, že jste zhubla tak rychle a nedělala jste u toho nic!

OČIŠTĚNÍ OD USAZENIN A TOXINŮ


METABOLIZMUS NA NEJVYŠŠÍ OBRÁTKY


AUTOMATICKÉ SPALOVÁNÍ TUKU 24H DENNĚ


PÉČE O ZDRAVÍ A VITALITU


SNADNOST POUŽÍVÁNÍ


ÚSPORA DESETITISÍCŮ KORUN

OČIŠTĚNÍ OD USAZENIN A TOXINŮ

METABOLIZMUS NA NEJVYŠŠÍ OBRÁTKY
AUTOMATICKÉ SPALOVÁNÍ TUKU 24H DENNĚ

PÉČE O ZDRAVÍ A VITALITU
SNADNOST POUŽÍVÁNÍ

ÚSPORA DESETITISÍCŮ KORUN

Jak byste mohla promarnit takovou šanci získat vysněnou, štíhlou postavu?

Můžete dál trpět komplexy způsobenými nadváhou a vystavovat své zdraví nebezpečí. Můžete se nadále mučit neúčinnými dietami... Ale proč, když vám zaručuji rychlý, jednoduchý a bezpečný způsob, jak zhubnout 14 kg za 28 dní a získat vysněnou, štíhlou postavu? Stačí ani ne 28 dní kúry, abyste se připojila ke 14 tis. spokojených uživatelů Fitospray, kteří již zhubli a nyní se radují z atraktivní postavy a dobrého zdraví.

Nic neriskujete!

Použitím Fitospray, zhubnete 14 kg za 28 dní. Navíc nic neriskujete! Jakožto celosvětový úspěch získala moje 2fázová receptura na hubnutí prestižní záruku trojí satisfakce: originality, kvality a spokojenosti.

Záruka trojité satisfakce

1. Záruka originality – v Fitospray byly poprvé použity tak účinné látky na hubnutí. Je to jedinečné spojení, které poráží příčiny nadváhy a současně spouští automatické spalování tuku. Proto si můžete být jisti, že obdržíte originální léčbu, která je k dispozici pouze prostřednictvím těchto stránek.

2. Záruka kvality – díky pokročilému procesu přípravy kúry je čistota účinných látek Fitospray v souladu s nejvyššími standardy kvality. Je to kompozice těch nejsilnějších látek na hubnutí vybraných tak, aby byly pro tělo naprosto bezpečné. To vše proto, aby byla 100% splněna vaše očekávání.

3. Záruka spokojenosti – účinnost kúry potvrzuje skutečnost, že všichni její uživatelé úspěšně zhubli alespoň 14 kg za 1 měsíc. Všichni, v čele se mnou, jsme si jisti, že vy také se osvobodíte od noční můry nadváhy a hrdě se pochlubíte svou novou, štíhlou postavou.

Zhubněte 14 kg za 28 dní s Fitospray rychle, snadno a úsporně

Velké farmaceutické koncerny z USA a Japonska se doslova perou o patent na mou 2fázovou recepturu na hubnutí. Jakmile patent prodám, kúra bude k dispozici po celém světě a jistě bude velmi drahá.

Než se tak stane, rozhodl jsem se ji nejprve zpřístupnit v Česku za účast ve slevovém klubu – s finančním příspěvkem 59 %. To vše, abych pomohl efektivně zhubnout co nejvíce lidem v mé rodné zemi.

Proto vám doporučuji, abyste tuto příležitost využili! Objednávky ve slevovém klubu jsou jednoduché. Nemusíte posílat žádné peníze přes internet nebo platit kartou, abyste získali Fitospray. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář za 2 minuty a již po několika dnech obdržíte zásilku, kterou zaplatíte pohodlně u kurýra nebo pošťáka.

Děkuji vám za čas, který jste strávila čtením mé zprávy. Přeji vám hodně štěstí ve vašem novém životě. Bez nadváhy a komplexů, zato se sebedůvěrou a plná vitality.prof. Bruno Matěják

 • Jsem super máma!

  Děti ve škole se smály mé dceři, že „její máma je tlustá jako hroch”. No, měly pravdu... byla jsem obézní, těžká, sotva jsem se hýbala. Nevěděla jsem, co mám dělat. Chtěla jsem být radostná matka plná života, ale byla jsem pořád unavená a udýchaná, sotva jsem udělala pár kroků. Naštěstí jsem se dozvěděla o této kúře. Už od prvního použití jsem se cítila lépe. Po asi 2 měsících jsem zhubla 23 kg. Cítím se lehce a konečně stačím své dceři!

  Michala Třešňáková,
  42 let, Ostrava

 • Snadno a účinně

  Až se tomu nechce věřit, že tak jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Prostě vypijete tuto recepturu a začnete okamžitě spalovat tuk. Úžasné. Už jsem to použila já, moje sestry a sestřenky. Doporučuji všem! Toto je opravdu přelomový objev pro hubnutí.

  Jana Kolesová,
  55 let, Svitavy

 • Žena si přestala stěžovat

  Díky Fitospray jsem zhubl 22 kg za 7 týdnů. Cítil jsem, jako by mi někdo ze zad sundal těžký batoh. Žena si konečně přestala stěžovat, že jsem tlustý a umřu na infarkt. Teď ve mně vidí muže!

  Marek Brýdl,
  , Frýdek-Místek

 • Získala jsem zpět sebejistotu

  Problémy s váhou se u mě objevily po 30. Během několika let jsem ztloustla celých 28 kg. Pracuji jako prodavačka v obchodě, takže musím vypadat reprezentativně a dobře se hýbat. Nemám čas chodit cvičit a nemám zdraví na nějaké těžké diety. Ale strašně jsem se styděla za svou obezitu a chtěla jsem zhubnout. Zejména proto, že ještě nemám muže a chtěla bych si s někým začít. Ze začátku jsem nevěřila, že by jakákoli kúra, a dokonce v takové akci, mohla být účinná. Ale přesvědčila jsem se na vlastní kůži, že to funguje. Zhubla jsem 25 kg, získala jsem štíhlou postavu a opět jsem atraktivní ženská!

  Kateřina Hlíková,
  44 let, Břeclav

 • Cítím se potřebný

  Roky sedavé práce v kanceláři, protože jsem úředník, udělaly své. Víme, jak to je, sedíte na zadku celý den a po práci už nemáte sílu se hnout, a do toho ty obědy od ženy. Tak jsem ztučněl až na 114 kg. Najednou jsem začal být věčně unavený, ospalý kvůli tomu velkému tělu, nepomohl jsem ani s ničím doma, v práci jsem byl pomalý. Cítil jsem se jako zbytečný předmět. Dokud mě moje dcera nedala ten Fitospray. To bylo něco! Hned jsem cítil rozdíl. Shodil jsem už 26 kg. Mám více energie a cítím se mladší o dobrých 20 let. Znovu aktivně trávím čas se svou rodinou znovu, stejně jako dřív.

  Miroslav Bučina,
  61 let, Písek

 • Vrátil jsem se do práce

  Pracoval jsem jako strážný. Jednou během noční směny jsem si chtěl zdřímnout a najednou jsem uslyšel alarm. Viděl jsem skupinu lidí, kteří se tam vloupali. Snažil jsem se je honit, ale kvůli mé nadváze jsem se hned zadýchal a padl jsem na záda. Zloději vykradli skladiště a mě vyrazili z práce. Začal jsem hledat metody na shození nadváhy a všude psali, že nejlepší je Fitospray. Vyzkoušel jsem a po 40 dnech jsem byl hubenější o dobrých 15 kg. Neuvěřitelná proměna. Znovu jsem získal zdatnost a mohu znovu pracovat.

  Norbert Roman,
  59 let, Kuřim

 • Nový život za tak nízkou cenu

  Vždy mi říkali, že nadváha je výsledkem přejídání a stačí jenom míň jíst, abych zhubla. Jenom! Mučila jsem se hroznými dietami, jedla jsem jen tři jablka denně a nulové účinky, jako by můj metabolismus prostě nefungoval! Až s Fitospray jsem pocítila rozdíl , a to už po několika dnech. Než jsem se vzpamatovala, vážila jsem o 12 kg méně – a uplynuly jen 4 týdny! Zázrak!

  Martina Dudáková,
  29 let, Luková

 • Jediná účinná metoda

  Zkoušela jsem různé způsoby, jak zhubnout – a měla jsem co shazovat, protože mého „milovaného tělíčka” bylo o 34 kg více, než by mělo. Nic nefungovalo, jen bralo energii, naději a těžké peníze. S Fitospray to bylo přesně naopak. Zhubla jsem 30 kg a cítím, jako bych dostala jako dárek nový život.

  Stanislava Lesáková,
  59 let, Klatovy

Počet dostupných kusů z aktuální řady: 0 2 1
2430 Kč 990 Kč
Objednejte dnes a ušetříte 1440 Kč, obdržíte bezplatnou zásilku a záruku spokojenosti. Po vyčerpání limitu 200 objednávek slevová akce končí.
Jako součást vstupu do slevového klubu získáte jako dárek produkt, který je doplňkem stravy nejvyšší kvality. Výrobek není lékařským prostředkem.

V zájmu o bezpečnost a poskytování služeb na nejvyšší úrovni si majitel stránky vyhrazuje právo k provádění změn obsažených v ochraně osobních údajů. Účelem této činnosti je zachování plné anonymity klientů, proto dbajíc o jejich spokojenost z poskytovaných služeb uvedená jména a příjmení byla změněna. Majitel stránek zároveň poukazuje na to, že veškerá podobnost s reálnými postavami je čistě náhodná a nebyla použitá účelně.